Air-ride BASIC kit – ees/taga
Sobilik järgmistele sõidukitele:
– VW Polo 6N / 6N2
– Seat Ibiza / Cordoba 6K / 6K2
– VW Golf 1 / Jetta 1
– VW Scirocco 1 / 2
Ainult esiveolistele!
Autol millele paigaldatakse PEAVAD olema esisillal Coiloverid! Need leiab meie teistest pakkumistest, või läbi päringu saame pakkuda teile kvaliteetset coilover vedrustust mitmetelt erinevatelt tootjatelt!
Tellimuse vormistamisel palume märkida lisainfos/kliendimärkuste all esimeste coiloverite mõõtmed. (keermesamm, amordivarda jämedus ja coiloveri keerme pealt mõõdetud jämedus)
Info:
Basic komplekt on odav viis teha õhkvedrustusele ümber. See on mõeldud inimestele, kes ei hooli show’st ja kiirusest. Komplekti kiirus on sarnane NIVO süsteemidega. Komplekt võimaldab teil juhtida iga telge eraldi. Sobilik vaid coilover vedrustusele.
Komplekti kuuluvad:
– 4 kinnitustarvikut
– Padjad
– Paak: 15l (saadaval ka teistest mõõtmetes paagid)
– Kompressor VIAIR 380C (Saadaval ka teised VIAIR kompressorid)
– Rõhu lüliti ja relee
– Kontroll: 2x manuaal AVS pneumatic lüliti
– Manomeetrid: 2x 1,5″ VIAIR oleneb paagi survest)
– Alumiinium kinnitused patjadele
– Padjad: RUBENA 130/2 ees, 4,5″/3 taga koos sportamortidega (Saadaval ka teised padjad)
– 6mm õhu voolik: 25m
– Kõik vajalikud kinnitus ja paigaldus tarvikud paagile ja patjadele
– Esisilla Camber Plate (annab võimaluse paika panna täpselt sobiv ratta kalle, seega auto saab lasketada veel madalamale) +100Eur
– Pulber värvitud padja kinnitid + 25Eur
– Esimeste amortide lühendamine + 120Eur
– Coilover amordid (hind olenevalt tootjast)
Tootmisaeg ca 2-4 nädalat.