Subaru Impreza GC8 T45 Multipoint Turvapuur (FIA)

2,350.00

Custom Cages turvapuure on olemas igasugustes motosport kategooriates WRC, WTCC, Drift, Time attack, GT3 jne. Enamik turvapuure on valmistatud kahest erinevast materjalist, mis on mõlemad sertifitseeritud võistlustele:

  • KTT : Külm Tõmmatud Teras, pakub suurepärast kvaliteeti suurepärase hinnaga. Seda tüüpi terast kasutatakse enamikel turvapuuridel kogu maailmas.
  • T45 Teras : carbon-mangaanteras on oluliselt tugevam kui KTT. Kõrge kvaliteedi tagamiseks on T45-st valmistatud turvapuur kuni 25% kergem kui samaväärne KTT.
    T45 on soovitatav professionaalsetele meeskondadele ja erialadele, kus arvestatakse iga kilogrammi.

Iga turvapuur tuleb komplektina, mis koosneb nummerdatud torudest (sõltuvalt mudelist) keevitamiseks või poltide paigaldamiseks ning kõik vajalikud paigaldustarvikud: jalaplaadid, juhendite leht ja CD-ROMi fotojuhend. Torud tulevad värvimata, et vältida üleliigset värvi lihvimist, kui asute seda oma sõidukisse keevitama.

Digitaalsete tööriistade (3D tarkvara ja CNC) abil arendatud, turvapuurid on täielikult projekteeritud ja toodetud Inglismaal. Eesmärk on tagada võidusõiduauto sõitja ja kaasreisija jaoks parim ohutus. CustomGages pakuvad tooteid, mis vastavad FIA nõuetele ja uusimatele rahvusvahelistele ohutusnõuetele.

Tootekood: SI/014 Kategooriad: ,
preloader